Знову з гранатою та заручником — правоохоронці виявили і ліквідували «полтавського терориста» Скрипника | QHA media
ВІДЕО
01 Серпня 2020, 15:10

Знову з гранатою та заручником — правоохоронці виявили і ліквідували «полтавського терориста» Скрипника

Закрити

Спецпризначенці підрозділу КОРД вночі 1 серпня ліквідували автовикрадача Романа Скрипника, якого прозвали «полтавським терористом». Як повідомляє міністерство внутрішніх справ, Скрипника виявили на околиці селища Опішня Зіньківського району Полтавщини.

Виявив «терориста» начальник сектору реагування патрульної поліції Зінківського відділення, капітан поліції Петро Гума. Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського. Гума мав при собі зброю, але згідно з інструкцією, тримав ситуацію під контролем до прибуття спецпідрозділу.

Злочинця було ліквідовано співробітниками КОРД через влучний постріл. Заручник мав три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим, — розповів керівник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

На місці події працюють слідчо-оперативна група, представники Держбюро розслідувань та прокуратури.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виклав у Twitter відео моменту ліквідації Скрипника.

Як повідомляли «Кримські новини», 23 липня у Полтаві на вулиці Остапа Вишні проводиться спецоперація із затримання небезпечного автовикрадача. Намагаючись уникнути відповідальності, чоловік погрожував гранатою РГД-5, тримаючи при цьому за руку співробітника поліції, та просив не саджати його до в’язниці.

Потім «полтавський терорист» відпустив заручника та втік на автівці.

Дивитись ще: