Знову «через аварії» — окупанти в Сімферополі знову вимкнули воду

Новини України та світу
Ірина Требунських
05 Червня 2021, 16:49
Ірина Требунських
05 Червня 2021, 16:49

В тимчасово окупованому Росією Сімферополі вкотре обмежили водопостачання населенню, посилаючись на начебто «ремонтні роботи». Про вимкнення централізованого водопостачання інформацію опублікувало окупаційне підприємство «Вода Криму».

В публікації повідомляється, що 5 червня без води залишилися мешканці вулиць Гоголя, Толстого, Аджимушкая, Жуковського, Желябова, Пушкіна, Горького, К.Маркса, Калініна, Лексина, Металістів, Українська, Загородня, Алейна, Авіаційна, Желябова, Спера, Дзюбанова, Павленка, провулків Нижній і Тупий, а також прилеглі вулиці і провулки.

Начебто через іншу аварію воду відключили по вулицях Міллера, Дм.Ульянова, Кр.Партизан, Трубаченка, Батуріна, Поповкіна, Зенітна, Гражданська, Очаківська, Качинська, Новоросійська, Ушакова, Руська, вулиця і провулок Батумська, провулок Гавена, а також прилеглі вулиці і провулки.

Окупанти при цьому пообіцяли підвезти питну воду в автоцистернах.

Вже у другій половині дня окупаційне підприємство повідомило, що також відключає водопостачання в смт Гресовському, а саме по вулицях Гресовська, Попова, Космічна, Кржижановського, Яблочкова, провулок Марсовий, а також прилеглі вулиці і провулки.

Нагадаємо, в окупованому Сімферополі постійні перебої з водопостачанням для містян.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Сімферополі майже 20 вулиць з вівторка, 1 червня, тимчасово відключили від гарячого водопостачання.