«ЗНО і вступну кампанію перенесено у зв’язку із продовженням карантину» — Стадний | QHA media
25 Березня 2020, 17:04

«ЗНО і вступну кампанію перенесено у зв’язку із продовженням карантину» — Стадний

Закрити

Міністерство освіти і науки переносить дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання та, відповідно, вступної кампанії. Як повідомляє пресслужба відомства, перенесення дат пов’язане із продовженням карантину в Україні.

Зазначається, що усі заклади освіти, незалежно від форм власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну, тобто до 24 квітня.

Наразі терміни карантину можуть знову змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться, — заявив заступник голови МОН Єгор Стадний.

Стадний додав, що наразі є кілька сценаріїв щодо зміни дат ЗНО та вступної кампанії.

«Сподіваюся, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», — сказав він.

QHA media повідомляло, що цьогорічне незалежне зовнішнє тестування в Україні не скасують. Єгор Стадний заявляв, що в МОН відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, єдиного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

МОН з 17 березня запустило онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Курси транслюватимуться під час карантину на ТК «РАДА» і YouTube-каналі МОН.

Дивитись ще: