Знайшли «винних» — окупанти Криму позиваються проти трьох українців

Новини України та світу
Ірина Требунських
28 Березня 2021, 16:46
Фото: ТАСС
Ірина Требунських
28 Березня 2021, 16:46

В тимчасово окупованому Росією Криму заявили, начебто «знайшли винних» у проблемах із водозабезпеченням населення українського півострова. Про це заявив «спікер» окупаційного «парламенту» Володимир Константинов, передає кремлівське  видання «РІА Новини».

Позов буде пред'явлений трьом громадянам України, які неодноразово, в тому числі в ЗМІ, заявляли про свою причетність до організації «водної блокади», — заявив окупант.

Тож окупанти, які незаконно перебувають в Криму вже сьомий рік, вирішили подати позов проти лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і колишнього депутата Верховної Ради Андрія Сенченка.

Також Константинов заявив, начебто в позові збитки держави-окупанта Росії від проблем з водозабезпеченням Криму оцінили у трильйони російських рублів.

На думку Константинова, вина за проблеми з водою також лежить на попередній і нинішній владі України.

Попередньо окупанти заявили про намір через суд вимагати воду для Криму та готують «позов» проти України. Рефат Чубаров прокоментував заяву підконтрольного Росії «спікера парламенту» Криму Володимира Константинова про позов.

«Кримські новини» повідомляли, що в одному з прокремлівських ток-шоу на російському каналі «Росія 1» обговорювали ідею, що нібито РФ «має право забрати воду» для Криму в будь-якої країни.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляв, що відновлення подачі дніпровської води в Крим каналом можливе тільки після його деокупації.

«Кримські новини» публікували пояснення лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, що вода в незаконно анексованому Росією Криму необхідна окупантам не для населення, а для забезпечення своїх військових містечок і промисловості.