«Зізнання» Марківа може бути помилкою перекладача — у Мілані розглядають апеляцію адвокатів нацгвардійця | QHA media
ВІДЕО
01 Жовтня 2020, 19:23

«Зізнання» Марківа може бути помилкою перекладача — у Мілані розглядають апеляцію адвокатів нацгвардійця

Закрити
Віталій Марків. Фото з Facebook

Наразі у Мілані відбувається друге засідання апеляційного суду щодо скарг адвокатів українського нацгвардійця Віталія Марківа на вирок першої інстанції.

Про це повідомив представник української діаспори в Італії Олесь Городецький, який був присутній на засіданні.

Рішення суду попередньої інстанції ґрунтувалося на аудіозаписі з показаннями Марківа, де він нібито зізнався в убивстві італійського фотокореспондента. На прохання сторони захисту українця, переклад запису був перероблений незалежним перекладачем. У незалежному перекладі фраза, якою Марків начебто «зізнався» у злочині, відсутня.

Судді послухали аудіозапис і призначили нову експертизу, але не лише цієї фрази, а всієї розмови у 50 хвилин, щоб розуміти контекст, — сказав Городецький.

Наступні засідання у цій справі призначені на 15 та 23 жовтня.

Підсумки другого засідання в апеляційному суді у справі Віталія Марківа.Oles HorodetskyyМілан, 01/10/2020"Суд вирішив перекласти всю розмову в камері заново. Наступні засідання 15 та 23 жовтня"

Опубліковано Володимиром Боровиком Четвер, 1 жовтня 2020 р.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував відео, як українці в Італії прийшли підтримати Марківа під будівлю апеляційного суду.

Українські діаспоряни прийшли підтримати Віталія Марківа до апеляційного суду Мілана. Щоб показати, що ми -…

Опубліковано Антоном Геращенком Четвер, 1 жовтня 2020 р.

«Кримські новини» повідомляли, що італійський суд засудив до 24 років позбавлення волі бійця Нацгвардії Віталія Марківа. Його визнали винним у вбивстві італійського фотографа Андреа Роккеллі на Донбасі у 2014 році.

Сторона захисту українського нацгвардійця Віталія Марківа подала до апеляційного суду присяжних Мілана (Італія) нові виправдувальні докази.

Дивитись ще: