«Життя в камері під камерою. Щоденник Сервера Мустафаєва» — у Києві презентували книгу фігуранта у «справі Хізб ут-Тахрір» | QHA media
ВІДЕО
21 Травня 2020, 15:44

«Життя в камері під камерою. Щоденник Сервера Мустафаєва» — у Києві презентували книгу фігуранта у «справі Хізб ут-Тахрір»

Закрити
Сервер Мустафаєв

У Києві презентували книгу фігуранта з «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Сервера Мустафаєва. Книга під назвою «Життя в камері під камерою. Щоденник Сервера Мустафаєва» написана автором у час його перебування в СІЗО окупованого Росією Сімферополя, передає «Крим.Реалії».

Участь у презентації взяли адвокат Мустафаєва Ліля Гемеджи, колишній політв’язень Едем Бекіров, заступниця постійного представника президента України в АРК Таміла Ташева і програмний директор «Кримського дому» Алім Алієв.

Онлайн-презентация "Жизнь в камере под камерой. Дневник Сервера Мустафаева"

В Киеве проходит презентация книги одного из координаторов общественного объединения Крымская солидарность, фигуранта второго бахчисарайского "дела Хизб ут-Тахрир" Сервера Мустафаева – "Жизнь в камере под камерой. Дневник Сервера Мустафаева".Ее он написал, находясь в СИЗО Симферополя. Презентацию книги проводит Крим_ SOS в годовщину его задержания российскими силовиками в аннексированном Крыму

Опубліковано Крым Реалии Четвер, 21 травня 2020 р.

Сервер Мустафаєв був затриманий 21 травня 2018 року в Бахчисараї разом з іншим кримськотатарським активістом Едемом Смаіловим. Їх підозрюють в участі у забороненій в Росії мусульманській релігійній організації «Хізб ут-Тахрір». «Кримська солідарність» офіційно заявляла, що розцінює обшук і арешт координатора і активіста організації Мустафаєва як переслідування за активну громадянську, релігійну та національну позицію і залякування суспільства в цілому.

QHA media повідомляло, що Мустафаєву та іншому фігуранту «справи» Ернесу Аметову не надають медичної допомоги. Незважаючи на критичний стан здоров’я і явні ознаки респіраторного захворювання, кримських татар все одно доставили у Південний окружний військовий суд, де відносно них тривали судові слухання. 

Дивитись ще: