Жінку з окупованої Євпаторії підозрюють у вбивстві малолітньої дитини

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 16:15
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 16:15

«Головним слідчим управлінням СК Росії по Республіці Крим і м. Севастополь» порушено кримінальну справу стосовно жительки міста Євпаторія, підозрюваної у вбивстві малолітнього сина.

Про це повідомляє «РІА Новини».

«Слідством» встановлено, що 39-річна жінка за місцем проживання завдала тілесні ушкодження своєму 9-річному сину, хлопчик помер від удушення. На місці події працювала група «слідчих-криміналістів» на чолі з «керівником слідчого відділу» по місту Євпаторія.

Встановлено, що жінка страждає на психічні розлади, у зв'язку із чим вона госпіталізована в одну з медустанов з відповідним діагнозом. Вже призначено відповідні експертизи на предмет її осудності у момент вчинення злочину.

Вчора «керівник» окупаційного «главку» Володимир Терентьєв заявив, що за минулий 2020 рік у Криму було вбито 20 дітей. Він зазначив, що «найчастіше відповідальність за злочин у тому числі лежить на місцевих органах опіки».

Нагадаємо, влітку 2018 року в окупованому Криму отримало резонанс вбивство жінки та її дитини у селі Давидівка Сімферопольського району. Сім’ю кримських татар 33-річний вбивця ножем позбавив життя.