«Жахливий, жорстокий і боягузливий режим». Колишній дисидент Софяник розповів, що на його родину чинить тиск ФСБ

Новини
Ігор ЗайцевQHA
24 Червня 2020, 10:48
Ігор ЗайцевQHA
24 Червня 2020, 10:48

Колишній дисидент і плавець-марафонець Олег Софяник, який нещодавно залишив територію окупованого Криму та оселився на материковій Україні, заявив, що російська ФСБ чинить тиск на його родину.

Про це він написав у соцмережі.

Вчора о 19 годині вечора група поліцейських увірвалася в мою квартиру в Севастополі на Античному проспекті. Вдома була дружина Анжеліка і наша однорічна дитина. Заявили, що підозрюють Анжеліку в скоєнні кримінального злочину і повинні провести обшук, — зазначив Софяник.

Окрім цього він підкреслив, що співробітники ФСБ не пред’явили жодних документів, не покликали понятих.

Коли дружина почала обурюватися, то вони погрожували забрати дитину в притулок, а її відправити в камеру. Три години проводили обшук і квартирі, переписали всі номери в телефоні. Цікавилися, де саме я живу в Україні, яка моя точна адреса і чи не збираюся повернутися до Криму, — написав він у соцмережі.

Також Софяник зазначив, що його дружина заявила, що збирається найближчим часом виїхати до нього, «але поліцаї відповіли їй, що нікуди не випустять».

«За кілька днів до цього інциденту, 19 червня, ФСБ на КПП Армянськ не пропустила її з дитиною до мене в Україну. Як і в радянські часи путінські чекісти взяли мою сім’ю в заручники. Жахливий, жорстокий і боягузливий режим», — підкреслив Софяник. 

ФСБ пытается оказывать давление на мою семью . Вчера в 19 ч вечера группа полицейских ворвалась в мою квартиру в…

Опубліковано Oleg Sofyanik Вівторок, 23 червня 2020 р.

Нагадаємо, що Олег Софяник на початку літа залишив анексований Крим та оселився на Дніпропетровщині. Натомість його дружина та однорічний син намагалися виїхати до нього 19 червня, але окупаційна влада їх не випустила з півострова.