Зеленський звільнив Кононенка з посади заступника голови СБУ. І призначив нового представника президента до Конституційного суду | QHA media
Розкадровка
03 Червня 2019, 16:35

Зеленський звільнив Кононенка з посади заступника голови СБУ. І призначив нового представника президента до Конституційного суду

Закрити

Президент Володимир Зеленський звільнив з посади заступника голови Служби безпеки України Віктора Кононенка. А також призначив своїм представником у Конституційному Суді Федора Веніславського.

Про це йдеться в указах №349 і №351 від 3 червня на офіційному сайті президента.

Причина звільнення Кононенка з посади в указі не вказана.

Він обіймав свою посаду з липня 2017 року, а до того був начальником департаменту захисту національної державності СБУ.

У той же час Федір Веніславський, який народився у 1969 році на Волині, є кандидатом юридичних наук і доцентом кафедри конституційного права Юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Раніше він був головою Харківської громадської люстраційної палати.

До цього він 5 разів балотувався до Верховної Ради.

QHA media повідомляло, що сьогодні Зеленський видав указ про призначення прес-секретарем голови держави Юлію Мендель. 21 травня стало відомо про перші кадрові призначення президента: головою його адміністрації став Андрій Богдан, а його першим заступником — Сергій Трофімов. У той же день головою Генштабу ЗСУ був призначений Руслан Хомчак, який змінив на цій посаді Віктора Муженка.

Дивитись ще: