Зеленський заявив, що Україна має вести перемовини з Путіним | QHA media
06 Жовтня 2020, 12:33

Зеленський заявив, що Україна має вести перемовини з Путіним

Закрити

Україна має вести перемовини з Росією, бо інакше війна не закінчиться.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Politico Europe, передає пресслужба Офісу президента.

Я впевнений, що ми ніколи не зупинимо війну, якщо не будемо говорити з Росією. Окремий кейс — це підтримка наших західних партнерів. Але якщо ми не будемо говорити з президентом Путіним, ми не зможемо повністю відновити Україну, повернути усі наші території, — заявив Зеленський.

Він також висловив своє незадоволення щодо ЗМІ, які поширюють інформацію про те, що Україна не повинна вести перемовини з РФ.

«На жаль, ЗМІ роблять все, щоб зірвати будь-які можливості діалогу. Навіть у межах «Нормандії» чи Мінського процесу. Це стосується саме тих медіа, які належать чи великим фінансовим структурам, чи політикам, які були у владі до мене та обіймали найвищі посади. У них у всіх є медіа. Вони їм належать — на превеликий жаль. Хоча ми ніколи не здаємося і вважаємо, що у будь-якому разі в питанні припинення війни ми будемо рухатися вперед і розмовлятимемо і з партнерами, і з Росією для того, щоб повернути людей і території», — сказав український президент.

Зеленський наголосив, що питання «нормандського формату» вирішується технічно у Мінському процесі — у форматі Тристоронньої контактної групи. Окрім цього він додав, що незадоволений тим форматом «Мінська» і послідовністю, формулюванням деяких пунктів, які були підписані.

Я особисто повністю незадоволений саме складом цього формату. Це єдиний формат, в якому ми сьогодні працюємо. Щоб був діалог, який, я впевнений, приведе до повернення територіальної цілісності, — сказав Зеленський.

Він зазначив, що це єдиний формат, який передбачає вплив на зміну Конституції України ззовні.

Нагадаємо, керівник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що Мінські угоди можна і потрібно змінити.

Дивитись ще: