Зеленський подав у Раду закон про імпічмент президента — Стефанчук | QHA media
29 Травня 2019, 15:52

Зеленський подав у Раду закон про імпічмент президента — Стефанчук

Закрити

Сьогодні, 29 травня, президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про імпічмент голови держави.

Про це на брифінгу розповів представник президента у ВР Руслан Стефанчук.

Він також нагадав, що у парламенті є проект закону про зняття недоторканності з народних депутатів, і було б непогано ухвалити рішення і по ньому.

До ВР вчергове направлено звернення президента з тим, щоб Рада не забула, що у неї лежить законопроект 7203, яким скасовується депутатська недоторканність, — заявив Стефанчук.

Також представник Зеленського у парламенті розповів про подальші законопроекти, зокрема, про відповідальність за «кнопкодавство», щодо депутатських прогулів, корупційних інтересів або конфлікт інтересів у нардепів.

На сайті Ради ще не зареєстровано президентський законопроект, проте зазначений законопроект № 10339 «Про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з проведення розслідування скоєння президентом державної зради або іншого злочину», який подав на розгляд нардеп від БПП Олексій Гончаренко.

QHA media повідомляло, що 22 травня парламент на позачерговому засіданні вирішив не розглядати законопроект президента Володимира Зеленського про зміни до виборчої системи. Документ передбачав закриті списки і зниження прохідного бар’єру з 5% до 3%.

Дивитись ще: