Збірна Ірану з легкої атлетики їде до Криму. Це буде перший приїзд іноземної збірної на півострів від моменту його російської анексії | QHA media

Збірна Ірану з легкої атлетики їде до Криму. Це буде перший приїзд іноземної збірної на півострів від моменту його російської анексії

12 Серпня 2019, 15:43
Закрити

Збірна Ірану з легкої атлетики проведе свій тренувальний збір в анексованому Криму.

Як повідомляє ТАCС, делегація спортсменів у складі 18-ти атлетів прибуде наприкінці серпня для підготовки до відбірного циклу чемпіонату світу з легкої атлетики, який відбудеться у Катарі.

За словами «президента Кримського футбольного союзу» (КФС) Юрія Вєтохи, тренувальний збір проведуть у Євпаторії на спортивному комплексі «Арена-Крим».

У КФС запевняють, що прокладено бігову доріжку, де можуть тренуватися національні збірні. Зараз іранські спортсмени займаються оформленням необхідних документів.

Їм підходить наш клімат для тренувань. Ми будемо раді, якщо все стане можливим і вони приїдуть до Криму, — зазначив Вєтоха.

Це буде перший приїзд іноземної національної збірної з моменту анексії Криму Росією.

Чемпіонат світу з легкої атлетики відбудеться у Катарі з 27 вересня по 6 жовтня.

У травні в Німеччині спалахнув скандал з депутатами бундестагу, які незаконно відвідали Крим за дипломатичними паспортами.

Прокуратура Автономної Республіки Крим раніше нагадала іноземним громадянам, що за українським законодавством в’їзд на окуповані території можливий тільки через материкову частину України. І для цього необхідно отримати дозвіл від державних органів.

Дивитись ще: