Завод, який належав Порошенку в Севастополі, зроблять головною ремонтною базою російського Чорноморського флоту | QHA media
15 Квітня 2019, 12:14

Завод, який належав Порошенку в Севастополі, зроблять головною ремонтною базою російського Чорноморського флоту

Закрити

Севастопольський морський завод, який належав до російської анексії Криму Петру Порошенко, планують перетворити на головну ремонтну базу Чорноморського Флоту Росії.

Про це РИА Новости повідомив директор підприємства Володимир Баженов.

Він нагадав, що на заводі є два сухих доки, спеціалізовані цехи з ремонту корпусу, виготовлення корпусних конструкцій, суднового обладнання, систем і трубопроводів. Добудова і швартовні випробування проводяться у спеціальних набережних, обладнаних необхідними комунікаціями.

За словами Баженова, це створює умови для ремонту, докування, переобладнання і модернізації кораблів і суден різного класу і призначення.

Севастопольський морський завод — суднобудівне підприємство України, 89% акцій якого до 2014 року належало ВАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», чиїм власником є Петро Порошенко. Після російської анексії Криму підприємство було націоналізоване “владою” Севастополя, які передали у 2018 році “Севморзавод” до федеральної власності Росії.

Дивитись ще: