Затримали підозрюваного в організації нападу на Катерину Гандзюк — Офіс генпрокурора | QHA media
25 Січня 2020, 18:11

Затримали підозрюваного в організації нападу на Катерину Гандзюк — Офіс генпрокурора

Закрити

На території Болгарії затримали Олексія Москаленка (Левіна), який розшукувався за підозрою у причетності до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора України, затримання відбулося за співпраці правоохоронних органів Болгарії, представників Офісу генпрокурора та Служби безпеки України.

Олексій Левін (Москаленко). Фото: fakty.ua

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, — водночас наголошує Офіс генпрокурора.

4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Від кислоти у Гандзюк найбільше постраждали шия, спина, частина обличчя навколо ока й нирки.

Як повідомляло QHA media, Левіна оголосили у міжнародний розшук як одного з основних організаторів вбивства. Він залишив територію України ще 19 серпня 2018 року.

Дивитись ще: