«Запрацюють дитсадки, готелі та метро» — Кабмін затвердив умови адаптивного карантину з 22 травня | QHA media
ВІДЕО

«Запрацюють дитсадки, готелі та метро» — Кабмін затвердив умови адаптивного карантину з 22 травня

20 Травня 2020, 15:58
Закрити

Уряд України ухвалив чергове послаблення карантинних обмежень з 22 травня, а сам карантин продовжено до 22 червня. Таке рішення підтримали під час засідання Кабміну сьогодні, 20 травня.

Згідно з рішенням Кабміну, в країні з 22 травня дозволена робота міського та приміського транспорту, готелів (без ресторанів і басейнів), а також проведення спортивних заходів без глядачів та богослужінь з парафіянами.

У рамках другого етапу пом’якшення карантинних заходів з 25 травня дозволили відкривати дитячі садки і роботу метрополітену.

Вже з 1 червня пропонують відновити залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному і дальньому внутрішньому сполученні, а також міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Передбачається, що з 10 червня дозволять відвідувати ресторани в приміщеннях, роботу культурних установ. З 15 червня зможуть відновити роботу аеропорти.

Під час засідання міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що це є адаптивний карантин, тобто пом’якшення вводитимуться в областях України за умови досягнення певних показників.

Проєкт пропонує встановити з 22 травня 2020 року по 22 червня карантин з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах. Це так званий адаптивний карантин, — сказав Степанов.

Так, в областях не має протягом тижня щоденна кількість нових випадків COVID-19 перевищувати 12-ть з розрахунком на 100 тисяч населення. Заповнення ліжкомісць не має перевищувати 50%, а кількість тестувань на коронавірусну інфекцію — не більше 12 на 100 тисяч населення за останні сім днів.

Постанова уряду про адаптивний карантин буде оприлюднена 21 травня.

QHA media повідомляло, що Україна наразі тільки на першому з п’яти етапів виходу з карантину, тож карантинні обмеження буде продовжено після 22 травня.

Нагадаємо, що в уряді заявили про п’ять етапів виходу України з карантину, перший з яких розпочався 11 травня. Кабмін визначив перелік закладів та видів діяльності, робота яких дозволена з 11 травня.

Дивитись ще: