«Замовна історія» — євпаторійський «мер» прокоментував у «суді» своє затримання ФСБ | QHA media

«Замовна історія» — євпаторійський «мер» прокоментував у «суді» своє затримання ФСБ

05 Квітня 2019, 10:41
фото ТАСС
Закрити

Затриманий вчора «голова адміністрації» Євпаторії Андрій Філонов заявив, що не визнає себе винним у перевищенні посадових повноважень.

Філонов назвав порушену проти нього кримінальну справу «замовною історією», передає РИА Новости.

Про це чиновник заявив у «Київському районному суді» Сімферополя, де йому обирають запобіжний захід.

Я нічого не робив. Це замовна історія. Для мене це питання захисту честі, гідності та ділової репутації, тому я піду в цьому питанні до кінця, скільки б це часу не вимагало, — заявив Філонов.

Тим часом, щодо євпаторійського «мера», якого підозрюють у перевищенні посадових повноважень із заподіянням тяжких наслідків, порушили другу кримінальну справу за іншим епізодом. Про це під час «судового» засідання повідомив «прокурор», передає Крыминформ.

При цьому, за словами «судді» Дениса Діденка, обидві кримінальні справи об’єднані в одне провадження. Як передає ТАСС, «прокуратура» просить заарештувати «голову адміністрації» Євпаторії на два місяці.

Оновлено

«Київський районний суд» Сімферополя заарештував Андрія Філонова на 2 місяці. Він перебуватиме у СІЗО до 31 травня.

Вчора, 3 квітня, за місцем проживання Філонова, в «мерії» Євпаторії і по іншим адресами відбулися обшуки та інші слідчі дії. Після чого «мер» був затриманий.

Порушену проти нього справу Філонов назвав «витратами виробництва», закликавши працівників євпаторійської «адміністрації» продовжувати спокійно працювати. Замість Філонова його обов’язки почав виконувати «перший віце-мер» Євпаторії, виходець зі Львова Кирило Вавренюк.

Дивитись ще: