Займатися Держслужбою статистики буде міністр Кабміну Дубілет. На перепис населення витратять 3,4 млрд гривень | QHA media
21 Жовтня 2019, 12:08

Займатися Держслужбою статистики буде міністр Кабміну Дубілет. На перепис населення витратять 3,4 млрд гривень

Закрити

Від сьогодні діяльність Держстату курується не віце-прем’єр-міністром, а міністром Кабміну і його секретаріатом. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Відтепер Державна Служба Статистики спрямовуватиметься мною і командою секретаріату.

Дубілет підкреслив, що це вдале рішення, так як найближчим часом заплановано підрахувати KPI (ключові показники ефективності) основних органів влади.

Це рішення має сенс, враховуючи, що одним з моїх завдань на найближчий час буде встановлення і підрахунок KPI для усіх ключових органів влади. Ми це збираємося робити у тому числі на базі Держкомстату, — написав він.

Також міністр Кабміну України повідомив, що Держстат збирається провести перепис населення з бюджетом у 3,4 мільярда гривень.

Сьогодні ми на засіданні Кабміну трохи перерозподілили органи влади між міністрами.Відтепер Державна Служба Статистики…

Опубліковано Дмитрієм Дубилетом Неділя, 20 жовтня 2019 р.

QHA media писало про те, що Дубілет планує за 6-9 місяців перевести в електронний формат документи, що стосуються кадрових питань у держорганах.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук раніше заявляв, що перепис населення був запланований на грудень 2020 року. У той же час урядом розглядається можливість провести його вже у цьому році.

Міністром Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет був призначений 29 серпня 2019 року.

Дивитись ще: