Західні країни звинуватили Іран у збитті українського літака над Тегераном. У ЗМІ поширили відео нібито влучання ракети у повітряне судно | QHA media
ВІДЕО

Західні країни звинуватили Іран у збитті українського літака над Тегераном. У ЗМІ поширили відео нібито влучання ракети у повітряне судно

10 Січня 2020, 11:52
Закрити

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оприлюднив дані розвідки, які свідчать про те, що український «Боїнг», який зазнав аварії 8 січня, збила іранська ракета.

За його словами, літак був збитий іранською ракетою класу “земля-повітря” і це цілком могло бути випадковістю.

Трюдо зазначив, що таким чином розвідка зробила “важливий прорив” у з’ясуванні причин авіакатастрофи.

Прем’єр вислови сподівання, що отримана інформація підтверджує необхідність ретельного розслідування цієї справи, і Канада разом зі своїми партнерами “зробить усе можливе, щоб таке розслідування відбулося”.

У свою чергу президент США Дональд Трамп також заявив, що не вірить у версію технічної несправності літака МАУ, який розбився в Ірані.

Він припустив, що літак могли збити помилково, оскільки він летів у “досить небезпечному районі”.

Трамп заявив, що підозрює, що причиною аварії були не несправності.

"Хтось міг припуститись помилки з іншого боку"Розвідка США переконана, що літак МАУ збили іранці – ЗМІ США з посиланням на джерела. Обставини авіакатастрофи прокоментував президент США Дональд Трамп. Трамп заявив, що підозрює, що причиною аварії були не несправності.

Опубліковано chastime Четвер, 9 січня 2020 р.

Голова австралійського уряду Скотт Моррісон також переконаний, що падіння українського літака Boeing 737 у Тегерані не пов’язане з чиїмись навмисними діями.

Попри такі заяви президент України Володимир Зеленський заявив, що версія про влучання ракети в літак на сьогодні не є підтвердженою.

При цьому він закликав усіх міжнародних партнерів – передусім уряди США, Канади та Великої Британії – надати дані та докази, які стосуються катастрофи, у розпорядження комісії з розслідування причин.

Сьогодні комісія з розслідування причин катастрофи літака компанії «Міжнародні авіалінії України» продовжує роботу….

Опубліковано Володимиром Зеленським Четвер, 9 січня 2020 р.

Між тим CNN з посиланням на «американського чиновника, знайомого з розвідкою», повідомило, що пасажирський літак був збитий Іраном двома ракетами російського виробництва.

Інше американське видання The New York Times поширило відео нібито моменту збиття українського літака. Журналісти стверджують, що перевірили справжність запису.

Як писало QHA media, представники авіакомпанії МАУ заявили, що літак Boeing 737-800 був справним, і не допускають помилки екіпажу. За їхніми словами, повітряне судно проходило технічний огляд 6 січня.

Дивитись ще: