Заарештованому в Криму Приходьку не передають ліки у СІЗО — омбудсмен Денісова | QHA media
Репресії
21 Жовтня 2019, 11:04

Заарештованому в Криму Приходьку не передають ліки у СІЗО — омбудсмен Денісова

Закрити

Затриманому в анексованому Криму проукраїнському активісту Олегу Приходьку до СІЗО не передають необхідні ліки. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

В Олега Приходька захворювання шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи. Його рідні передали необхідні для лікування медикаменти і окуляри. Але співробітники пенітенціарного закладу не видають цю передачу, — пише Денісова.

Порушено права кримського активіста Олега Приходька.Згідно з отриманою інформацією, Олег Приходько має захворювання…

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

Також Денісова звернулася до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової з вимогою вжити невідкладних заходів для відновлення прав громадянина України і допомогти у передачі необхідних ліків.

Олег Приходько був затриманий російськими силовиками 9 жовтня 2019 року і заарештований підконтрольним РФ Київським районним «судом» до двох місяців перебування у «ФКУ СІЗО 1 УФСІН Росії в Республіці Крим і м. Севастополі», — повідомила омбудсменка.

Як писало QHA media, делегація України на засіданні Постійної ради ОБСЄ закликала Росію відпустити політв’язнів, включаючи кримського активіста Олега Приходька. У заяві наголошується, що Приходько звинуватили в незаконному виготовленні вибухових речовин і підготовці терористичного акту.

Проукраїнський активіст з міста Саки Олег Приходько разом із дружиною Любов’ю Приходько був затриманий в анексованому Криму увечері 9 жовтня.

Співробітники ФСБ закидають Приходьку статті російського кримінального кодексу 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин) і 205 (терористичний акт). Пізніше стало відомо, що Приходько звинувачують у підготовці підриву будівлі міської «адміністрації» Сак.

Дивитись ще: