«За заперечення суверенітету України»: Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2021, 20:31
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2021, 20:31

Міністерство закордонних справ Литви хоче заборонити співаку Філіпу Кіркорову в’їзд в країну через його поїздки до окупованого Криму.

Про це, як передає УНН, йдеться у заяві пресслужби МЗС балтійської країни.

Прохання не впускати в Литву російського співака підписав міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс.

Сьогодні, 18 січня, Міністерство закордонних справ передало подання до Департаменту міграції при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки з проханням включити Філіпа Кіркорова, громадянина Росії та Болгарії, до національного списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литовської Республіки. У заяві, підписаній міністром Г. Ландсбергісом, вказано, що відомий виконавець навмисно заперечував територіальну цілісність та суверенітет України під час своїх неодноразових візитів до незаконно анексованого Кримського півострова і тим самим опосередковано виправдовував агресивні дії Російської Федерації, — йдеться у повідомленні.

Šiandien užsienio reikalų ministerija Migracijos departamentui (Migracijos departamentas) prie LR vidaus reikalų...

Posted by Užsienio reikalų ministerija on Monday, January 18, 2021

Голова МЗС зазначив, що в країні будуть систематично оцінювати усіх суб'єктів, яких РФ прагне використати, поширюючи свою зовнішню політику та намагаючись впливати на литовський народ.

Нагадаємо, за минулий рік українські прикордонники склали більше чотирьох тисяч адмінпротоколів за порушення в’їзду на тимчасово окуповані території. Серед порушників — російський телеведучий Борис Корчевніков.