«За три доби окупанти не пропустили до Криму 164 громадян України» — Держприкордонслужба | QHA media

«За три доби окупанти не пропустили до Криму 164 громадян України» — Держприкордонслужба

01 Липня 2020, 14:01
Закрити

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом продовжують функціонувати в штатному режимі, водночас окупанти блокують пропуск громадян України. Про це повідомляє Херсонський прикордонний загін.

За три дні вихідних, 27-29 червня, через адмінмежу з окупованим Росією півостровом українські прикордонники пропустили загалом 1114 громадян. З цих громадян 533 направлялися на окуповані території, а 581 людина — на материкову частину України.

З дотриманням вимог карантинних правил на КПВВ створені комфортні умови як для подорожуючих, так і для контролюючих служб, адже для Держприкордонслужби безпека та швидкість пропускних операцій є пріоритетним завданням, — йдеться у повідомленні.

Натомість окупанти за ці три дні не пропустили на територію українського півострова 164 громадян України.

👉Контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом продовжують функціонувати в штатному режимі….

Опубліковано Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби Вівторок, 30 червня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», уряд ухвалив рішення про відновлення роботи всіх контрольних пунктів пропуску на адмінмежі з тимчасово анексованим Росією Кримом з 15 червня. Перетин адмінмежі не передбачає обсервацію, але дотримання протиепідеміологічних вимог є обов’язковим.

Дивитись ще: