За списками і лише на один день — окупанти відновили роботу КПВВ біля Донецька | QHA media
20 Липня 2020, 14:04

За списками і лише на один день — окупанти відновили роботу КПВВ біля Донецька

Закрити
КПВВ «Новотроїцьке»

Бойовики фейкової «ДНР» сьогодні, 20 липня, на один день відновили роботу свого контрольно-пропускного пункту в’їзду-виїзду «Оленівка», що розташований неподалік українського КПВВ «Новотроїцьке». Про це інформують «Новини Донбасу».

Бойовики пропускають лише тих громадян, які зареєстровані («прописані») на територіях, підконтрольних Україні. Водночас громадян, які прямують до окупованих територій, бойовики примушують до двотижневої обсервації і пропускають лише тих, хто є у заздалегідь сформованих представниками «ДНР» списках.

Держприкордонслужба України у свою чергу повідомляє, що навіть в умовах карантинних обмежень забезпечує пропуск через КПВВ «Станиця Луганська», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» для людей, які мають нагальну потребу в поїздці.

Сьогодні через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованих територій попрямували 92 особи і п’ять транспортних засобів. До контрольованої території України — 39 осіб і три транспортних засоби, — йдеться у повідомленні.

Також сьогодні через «Станицю Луганську» на окуповану територію попрямували 300 осіб, в бік контрольованої Україною території — 329 осіб.

Зазначимо, що окупанти з 11 червня блокують роботу КПВВ, пропуск в ОРДЛО здійснювався лише через КПП «Станиця Луганська».

Як повідомляли «Кримські новини», 13 липня окупанти на Донбасі відновили пропуск людей через блокпост на дорожньому коридорі «Донецьк – Маріуполь».

Дивитись ще: