«За «референдум» не голосували, але страждають через російську владу Криму» — Зубков розповів, що ведмедів зоопарку «Казка» готові забрати Нідерланди | QHA media
ВІДЕО
16 Грудня 2019, 12:05

«За «референдум» не голосували, але страждають через російську владу Криму» — Зубков розповів, що ведмедів зоопарку «Казка» готові забрати Нідерланди

Закрити

Власник зоопарку “Казка” і сафарі-парку “Тайган” Олег Зубков заявив, що ведмедів, яких він не в змозі прогодувати, готові забрати зоопарки Нідерландів.

За словами Зубкова, незважаючи на його бажання передати ведмедів, цій «ідеї важко буде реалізуватися».

Передачі тварин голландським зоопаркам, вважає він, можуть завадити декілька факторів, серед яких — антиросійські санкції.

Image result for медведи сказка олег зубков

Хіба що буде зроблено виняток через самих ведмедів, які ні в чому не винні, за «референдум» не голосували у 2014 році, але змушені страждати через російську владу Криму, — заявив Зубков.

Другою причиною, з якої переїзд вихованців зоопарку може не відбутися, підприємець назвав вартість транспортування — від 150 до 250 тисяч євро.

Ще одним бар’єром можуть стати, за висловом директора зоопарку, «дебільні» кримські ветеринари, які будуть чинити будь-які перешкоди, щоб не дати дозволу на вивезення ведмедів.

Як писало QHA media, в середині листопада Олег Зубков заявив, що у зв’язку із численними судовими слуханнями вирішив роздати понад 30 ведмедів з ялтинського зоопарку «Казка», якщо ж це йому не вдасться, він буде змушений відстрелити тварин.

Незабаром ексмер столиці російської республіки Інгушетія міста Магас Беслан Цечоєв заявив про бажання забрати усіх тварин з сафарі-парку «Тайган» на Північний Кавказ.

Дивитись ще: