«За порушення територіальної цілісності України» — посли ЄС ще на півроку продовжили санкції проти Росії | QHA media

«За порушення територіальної цілісності України» — посли ЄС ще на півроку продовжили санкції проти Росії

09 Вересня 2020, 15:07
Закрити

Посли Євросоюзу ухвалили продовження санкцій проти Росії як держави-окупанта. Про це повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

Зазначається, що у санкційному списку перераховані 175 осіб та 44 суб’єкти господарювання. Їм заборонено видавати візи, а їхні активи в ЄС й надалі будуть заморожені.

За словами кореспондента, до санкційного списку планують додати ще як мінімум 15 людей і кілька організацій за незаконне будівництво Керченського мосту в тимчасово окупованому Росією Криму.

«Посли ЄС дали «зелене світло» шестимісячним санкціям відносно 175 осіб та 44 суб’єктів господарювання, які порушили територіальну цілісність України. Незабаром близько 15 людей і кілька організацій будуть додані до цього списку за будівництво Росією Керченського мосту», — написав Йозяк у Twitter.

Нагадаємо, 2 квітня Україна забракувала ініційований Росією проєкт резолюції Генасамблеї ООН про боротьбу з новим коронавірусом, за допомогою якого РФ намагалася позбутися міжнародних санкцій.

Як повідомляли «Кримські новини», 10 червня посли Євросоюзу ухвалили продовження санкцій проти Росії як держави-окупанта. Дія пакету санкцій, який обмежує інвестування в окупований РФ Крим, продовжена ще на рік.

Дивитись ще: