За порушення карантину в Україні склали вже 12,5 тисяч адмінпротоколів. Зеленський закликає ретельніше перевіряти місця скупчення людей | QHA media
Цифри
13 Червня 2020, 17:26

За порушення карантину в Україні склали вже 12,5 тисяч адмінпротоколів. Зеленський закликає ретельніше перевіряти місця скупчення людей

Закрити

В Україні суди винесли рішення щодо штрафів через порушення карантину загалом на 4,5 мільйона гривень. Про це розповів голова Нацполіції Ігор Клименко під час селекторної наради з президентом і урядом, передає Офіс президента.

Клименко уточнив, що за час карантину було складено понад 12,5 тисяч адміністративних протоколів через порушення вимог безпеки.

У свою чергу президент Володимир Зеленський закликав ретельно перевіряти магазини, ринки, громадський транспорт — місця, де можуть бути скупчення людей. Також він звернувся до міністрів з закликом прорахувати заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції в країні.

Уже третю добу в нас значно вища кількість лабораторно підтверджених випадків зараження. Я просив визначити причину й очікую від вас прогнозів та рішень, — сказав Зеленський.

У відповідь прем’єр Денис Шмигаль зауважив, що міжнародний досвід демонструє дієвість адміністративної відповідальності за порушення карантинних обмежень.

Як повідомляло QHA media, за минулу добу, 12 червня, в Україні зафіксували рекордні 753 підтверджених випадки коронавірусної інфекції. За добу 11 червня коронавірусну хворобу COVID-19 діагностували у 683 осіб.

Дивитись ще: