За місяць на адмінмежі з окупованим Кримом виявили перших порушників

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Лютого 2021, 13:36
Ірина Требунських
02 Лютого 2021, 13:36

У січні 2021 року адмінмежу з тимчасово окупованим Росією Кримом в обох напрямках перетнули 21 402 громадянина і 2688 транспортних засобів.

Про це повідомляє Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби.

П’ятьом громадянам України та одному іноземцю прикордонники відмовили у пропуску та виявили 63 громадянина, які порушили порядок виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї, — йдеться у повідомленні.

Прикордонники підкреслюють, що контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом продовжують функціонувати в штатному режимі.

Нагадаємо, 11 січня громадянин України, мешканець Запоріжжя, намагався прорватись через КПВВ «Чонгар» в обхід процедури контролю.

Як повідомляють «Кримські новини», наприкінці грудня 2020 року Кабмін ухвалив постанову, яка передбачає «приведення до єдиного стандарту і вимог усіх КПВВ на лінії зіткнення і на адмінкордоні з Кримом, а також дообладнання їхніх режимних та сервісних зон». Також у Херсонській області для проведення тестувань з визначення антигена коронавірусу на двох КПВВ з тимчасово окупованим Кримом виділили по 500 тест-систем.