За добу в зоні ООС не зафіксовано порушень режиму тиші — бойовики не пропускають СММ ОБСЄ через адмінмежу

Новини України та світу
Ірина Требунських
12 Вересня 2020, 11:29
Ірина Требунських
12 Вересня 2020, 11:29

Минулої доби, 11 вересня, порушень домовленостей щодо повного припинення вогню з боку збройних формувань Росії не зафіксовано. Українські прикордонники продовжують фіксувати факти непропуску представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ бойовиками.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контрольованою, — повідомляє штаб ООС.

Від початку цієї доби, 12 вересня, режим припинення вогню зберігається повною мірою. Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи обстежили 8267 гектарів території та 23 гектари акваторії. Вилучено та знешкоджено 48 366 вибухонебезпечних предметів.

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statementРанкове зведення щодо ситуації в районі...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

Українські прикордонники, які служать на адмінмежі з тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей зазначають, що бойовики продовжують не пропускати представників СММ ОБСЄ.

При цьому бойовики кожного разу називали нові причини не пропуску.

Нещодавно екіпаж ОБСЄ їхав на окуповані території, але їх бойовики не пропустили. Причиною назвали те, що в них начебто «погіршилася ситуація з поширенням коронавірусу», — розповів прикордонник Андрій Парубський.

На КПВВ прикордонники продовжують фіксувати факти непропуску представників СММ ОБСЄ збройними формуваннями РФ

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», 10 вересня незаконні збройні формування Росії тричі порушили домовленості про всеосяжне припинення вогню. Зокрема, бойовики здійснили обстріл ділянки поруч з Шумами, де мали зустрітися представники Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) та ОБСЄ.