З березня в Криму окупанти знімуть частину карантинних обмежень

Новини України та світу
Ірина Требунських
17 Лютого 2021, 12:37
Фото: «РІА новини»
Ірина Требунських
17 Лютого 2021, 12:37

Вже з 1 березня в тимчасово окупованому Росією Криму скасують частину карантинних обмежень. Про це окупанти заявили під час засідання «штабу щодо поширення COVID-19».

«Глава кримського відділення Росспоживнагляду» Наталя Пеньковська зазначила, що нібито на українському півострові «спостерігається тенденція до пониження рівня захворюваності на COVID-19».

Тепер ми можемо зняти низку обмежень з 1 березня. Це стосуватиметься обмежень на проведення весіль, урочистостей та інших заходів такого характеру. Дозволимо проведення виставок, — сказала вона.

Також окупанти запевнили, що якщо рівень поширення хвороби не зросте, то від 1 березня залишаться в дії лише такі карантинні обмеження, як заборона проведення масових заходів, обмеження посадкових місць в театрах і кінотеатрах (до 75% наповненості зали). До 50% від кількості посадкових місць може перебувати одночасно клієнтів у закладах харчування. При цьому і в березні, і у квітні зберігатиметься масковий режим і вимоги щодо дотримання соціальної дистанції.

Нагадаємо, з 25 грудня в окупованому Криму почали діяти додаткові обмеження у зв'язку із новорічними святами, які раніше запропонувала Наталя Пеньковська.

«Кримські новини» повідомляли, що окупанти вказали лікарям в Криму писати у причинах смерті супутні хвороби, не вказуючи захворювань на COVID-19.