YouTube заблокував три російські пропагандистські канали. У свою чергу телеканал «Рада» починає мовлення у зоні з особливим режимом | QHA media

YouTube заблокував три російські пропагандистські канали. У свою чергу телеканал «Рада» починає мовлення у зоні з особливим режимом

20 Травня 2020, 16:27
Закрити

Пропагандистський телеканал «Крим 24» стверджує, що з YouTube видалено їхній аккаунт «без пояснення причин».

Про це йдеться на сторінці каналу в Telegram.

Сьогодні вранці команда YouTube раптово видалила канал головного на півострові телеканалу«Крим 24». Це було зроблено після трьох років успішної співпраці без попередження і пояснення причин. Редакція «Крим 24» наразі намагається отримати чітку відповідь від служби підтримки компанії, — йдеться у повідомленні.

При цьому відеохостинг YouTube зазначає, що причиною видалення стало порушення умов користування їхнім ресурсом.

Окрім цього, відеохостинг YouTube також видалив канали News-Front та Anna News, посилаючись на порушення умов використання.

Ці канали, як і «Крим 24», при висвітленні ситуації в Україні використовують проросійську риторику і «мову ворожнечі», зокрема, звинувачуючи українську владу в «кривавому терорі» на Донбасі.

На сайті News-Front повідомляється, що YouTube видалив канали як для російськомовної, так і для іноземної аудиторії.

У російськомовного каналу News-Front було майже півмільйона передплатників.

Натомість сьогодні, 20 травня, парламентський телеканал «Рада» розпочинає мовлення на територіях з особливим режимом, повідомляється на сайті Верховної Ради.  

У рамках розвитку цифрового телебачення Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України видала парламентському телеканалу «Рада» дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення. Цифрові передавачі стандарту DVB-T2 встановлені на телевежах у Херсонській, Донецькій і Луганській областях, – йдеться у повідомленні.

Відтак, з 20 травня сигнал телеканалу «Рада» розповсюджуватиметься у Краматорську, Авдіївці, Вугледарі, Гірнику, а також у населених пунктах Покровського, Мар’їнського, Ясинуватського та Слов’янського районів Донецької області.

На Херсонщині телеканал буде доступний для жителів Скадовського, Каланчацького, Каховського та Чаплинського районів.

Передавач, встановлений у селі Чонгар, забезпечить сигнал телеканалу «Рада» у місті Армянськ, а також у Джанкойському та Красноперекопському районах АР Крим.

На Луганщині телеканал «Рада» буде доступний в Луганську та Станично-Луганському районі.

Найближчим часом планується покращення якості сигналу телеканалу «Рада» у містах Волноваха, Маріуполь та Бахмутівка.

Як повідомляло QHA media, урядом України було вирішено створити окреме міністерство з питань окупованих територій. Водночас уряд обіцяє запустити український телеканал, що транслюватиметься на Донбасі та в Криму.

Дивитись ще: