Євросоюз не визнає так звані «місцеві вибори» в тимчасово окупованому Криму

Новини
Ірина Требунських
14 Вересня 2020, 14:49
Ірина Требунських
14 Вересня 2020, 14:49

Європейський Союз не визнав законною анексію Криму і Севастополя Росією, тому і не визнає проведення «виборів» на Кримському півострові. Про це заявив речник Єврокомісії з питань закордонних справ та політики безпеки Пітер Стано, передає пресслужба ЄС.

Він додав, що визначені під час незаконних «виборів» кандидати, які стверджуватимуть, що є «представниками» Криму та Севастополя, не будуть визнані також.

Будь-хто, обраний на організованому Росією «голосуванні» у Криму, не буде визнаний Євросоюзом представниками тих територій, які є частиною України, — йдеться у заяві речника ЄС.

У публікації в Twitter Стано уточнив, що йдеться про «місцеві вибори», які провели окупанти в Криму вчора, 13 вересня.

«Росія вчора провела регіональні та місцеві «вибори»; ЄС не визнає ні проведення голосування в незаконно анексованому Криму, ні когось з обраних під час цього голосування, які стверджують, що «представляють» Крим та Севастополь — вони є територіями України», — написав він.

Нагадаємо, 11 вересня в незаконно анексованому Росією Севастополі окупанти розпочали «вибори губернатора» міста. Ці вибори розтягнуться на три дні — до 13 вересня, який у державі-агресорі назвали «єдиним днем голосування».

«Кримські новини» публікували заяву міністерства закордонних справ України, що проведення так званих «виборів губернатора» є порушенням українського законодавства та норм міжнародного права.