Європарламентарі знову закликали звільнити Сущенка і Балуха. В'язням Кремля написали листи і підтримали їх акцією у Брюсселі | QHA media
08 Лютого 2019, 13:26

Європарламентарі знову закликали звільнити Сущенка і Балуха. В'язням Кремля написали листи і підтримали їх акцією у Брюсселі

Закрити

Сім депутатів Європейського парламенту написали листи українським політв’язням Роману Сущенку і Володимиру Балуху, незаконно засудженим владою РФ.

Європарламентарі привітали їх із сьогоднішнім днем народження і вимагали від Росії негайно звільнити всіх українських політв’язнів, — повідомляє місія України в Євросоюзі.

Депутати Марк Демесмакер (Бельгія), Едуард Кукан (Словаччина), Чарльз Теннок (Великобританія), Міхал Боні (Польща), Ребекка Хармс (Німеччина), Джулі Уорд (Великобританія) і Анна Фотига (Польща) закликали міжнародну спільноту посилити тиск на Росію і врятувати українців з російського полону.

Також європарламентарі разом з представником України в ЄС провели акцію підтримки у Брюсселі.

EN/UA Mission of #Ukraine to the EU and members of the European Parliament wrote letters of support to Ukrainian…

Опубліковано Mission of Ukraine to the EU Четвер, 7 лютого 2019 р.

Депутат Ребекка Хармс на своїй сторінці у Twitter привітала Балуха українською мовою і зазначила, що «злочин» кримчанина полягає лише у тому, що він вивісив на своєму будинку в Криму український прапор.

Євродепутат від Великобританії Чарльз Теннок, коментуючи сьогоднішню подію, зазначив, що відчуває гордість за участь в акції, в якій були представлені політики з різних партій.

Відзначимо, у Києві на Майдані Незалежності біля Монумента Незалежності сьогодні проводиться акція «Свободу Володимиру Балуху».

Раніше стало відомо, що Україна запропонувала кандидатури переслідуваних Кремлем українських журналістів Миколи Семени і Романа Сущенка на премію ЮНЕСКО за свободу слова.

Дивитись ще: