Євробачення-2021: український гурт Go_A пройшов у фінал

Новини України та світу
Хельга Полтавка
19 Травня 2021, 11:05
Хельга Полтавка
19 Травня 2021, 11:05

Український гурт Go_А вийшов до фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2021.

Як повідомляють «Кримські новини», 18 травня відбувся перший півфінал конкурсу, на якому обирали десятку виконавців, які пройдуть до фіналу.

Окрім України до фіналу також пройшли учасники від Азербайджану, Бельгії, Ізраїлю, Кіпру, Литви, Мальти, Норвегії, Росії та Швеції.

  • Перше місце — Італія.
  • На другу сходинку піднялася представниця Мальти.
  • Третє місце посідає Франція.
  • У п'ятірці лідерів — Ісландія та Болгарія.

Електрофольк-гурт Go_A цьогоріч представив Україну з піснею «Шум». На першому півфіналі українські музиканти виступили під 15-м номером.

Другий півфінал конкурсу відбудеться вже 20 травня, а ґрандфінал ㅡ 22 травня.

Нагадаємо, у фіналі Євробачення-2021 виступлять Велика Британія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, які потрапляють до фіналу автоматично як країни-засновниці конкурсу, Нідерланди (на правах країни-організатора цьогорічного Євробачення) і по 10 переможців кожного з півфіналів.

Довідка: гурт Go_A обрали для участі від України на Євробачення у 2020 році, тоді музиканти мали виконувати пісню «Соловей». Однак через коронавірус конкурс не змогли провести.

Go_A — український електрофолк-гурт, що поєднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани і потужний гітарний драйв. Музиканти Go_A походять з різних міст України: засновник гурту Тарас Шевченко — з Києва, Катерина Павленко — з Ніжина, Ігор Діденчук — з Луцька та Іван Григоряк — з Буковини.

Як повідомляли «Кримські новини», кримськотатарська співачка Джамала з’явиться у новому фільмі від Netflix про «Євробачення».