«ЄС продовжив економічні санкції проти Росії через Крим і Донбас» — Йозвяк

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
25 Червня 2021, 17:24
Тетяна Нікішина
25 Червня 2021, 17:24

Очільники урядів країн ЄС погодилися продовжити ще на пів року санкції щодо Росії через окупацію Криму та війну на Донбасі.

Про це повідомив корреспондент «Радіо Свобода» у Брюсселі Рікард Йозвяк.

На тлі всіх розмов про висновки Європейської ради щодо Росії вчора ввечері лідери ЄС також дали «зелене світло» продовженню на шість місяців економічних санкцій щодо Росії у зв'язку з анексією Криму і підтримкою сепаратистів на сході України. Ці санкції продовжують вже сім років, — повідомив Йозвяк.

Для продовження санкцій має бути запущена офіційна процедура, підсумком якої стане публікація відповідних нормативних актів в Офіційному журналі ЄС. Це станеться найближчими тижнями.

Нагадаємо, Євросоюз 21 червня продовжив дію пакету обмежень щодо імпорту з Криму, інфраструктурних та фінансових інвестицій до Криму, а також туризму в зв'язку з російською анексією півострова в 2014 році.

Як повідомляли «Кримські новини», президент США Джо Байден під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним чітко дав зрозуміти, що захищатиме як американський народ, так і союзні та дружні держави, серед яких і Україна. Про це розповіла заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд.