«ЄС і Північна Америка згодилися на участь у «Кримській платформі» — Зеленський

Новини України та світу
Ірина Требунських
17 Грудня 2020, 15:11
Ірина Требунських
17 Грудня 2020, 15:11
Скріншот

Європейський Союз та Північна Америка вже заявили про готовність взяти участь в діяльності міжнародного майданчика щодо деокупації українського півострова «Кримська платформа».

Про це розповів президент Володимир Зеленський під час сесії «Стратегічні пріоритети зовнішньої політики України» в рамках онлайн-конференції керівників закордонних дипломатичних установ. Також участь у конференції взяли міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, керівник Офісу президента Андрій Єрмак, посли, постійні представники та генеральні консули України в інших країнах.

Важливою є подальша робота над звільненням українського півострова Крим. «Кримська платформа» набуває усе більшого розголосу. Цю ініціативу вже підтримали наші партнери у Європі та Північній Америці, — сказав він.

Зеленський також під час конференції закликав присутніх дипломатів «активніше працювати» у залученні країн інших регіонів до «Кримської платформи».

Нагадаємо, на міжнародній конференції «Форум-2000» була представлена «Кримська платформа». Міжнародний самміт з деокупації Криму планують провести у Києві в травні 2021 року.

«Кримські новини» публікували інформацію про попередні згоди на участь у «Кримській платформі», які оголосили представники Туреччини, Естонії, Словаччини, Великобританії, Словенії, США, Польщі.