Єдиним кандидатом на пост голови МВФ стала болгарка Георгієва | QHA media
Розкадровка
10 Вересня 2019, 18:10

Єдиним кандидатом на пост голови МВФ стала болгарка Георгієва

Закрити

Єдиним претендентом на посаду директора-розпорядника МВФ є головна виконавча директорка Всесвітнього банку, болгарка Кристаліна Георгієва.

Про це офіційно повідомили у Міжнародному валютному фонді, передає Укринформ.

За даними МВФ, термін для висування кандидатур на посаду наступного директора-розпорядника Фонду завершився у п’ятницю, 6 вересня.

Одна кандидатка, Кристаліна Георгієва, яка — громадянка Болгарії й зараз є головною виконавчою директоркою Світового банку, підтвердила згоду на розгляд своєї кандидатури, — наголошується у повідомленні.

При цьому наголошується, що Виконавча рада МВФ готова провести усі процедури, які мають передувати офіційному призначенню, у тому числі зустрічі з кандидаткою і виконавчими директорами Фонду.

Виконавча рада ставить завдання завершити процес відбору якомога швидше, але не пізніше 4 жовтня 2019 року.

Як повідомляло QHA media, у липні на саміті Євросоюзу в Брюсселі на пост голови Європейського центробанку була висунута Крістін Лагард, яка на той момент була директоркою-розпорядником Міжнародного валютного фонду.

4 вересня стало відомо, що Україна розрахувалася з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за програмою stand-by, відкритої у 2014 році.

Дивитись ще: