«Якщо у тебе цей документ раба – ти назавжди в катівнях гігантської в'язниці Росії». Колишнього дисидента не випустили з Криму, Чубаров прокоментував

Новини
Ігор ЗайцевQHA
17 Квітня 2020, 12:43
Ігор ЗайцевQHA
17 Квітня 2020, 12:43

“Прикордонне управління ФСБ” не дозволило залишити колишньому дисиденту, плавцю-марафонцю Олегу Софянику анексований Крим.

Він хотів виїхати на материкову частину України, повідомляє “Крим.Реалії”.

Сьогодні ФСБ на «Чонгарі» відмовилася пропустити мене на материкову Україну. Незважаючи на паспорт громадянина України, наявність нав’язаного громадянства Росії не дозволяє їм випускати людей з «путінської зони». Так вони пояснили. Не допустили навіть до проходження кордону. Не розмовляють взагалі. Якщо у тебе «путінський аусвайс» – цей документ раба – все, ти не виїзний, ти назавжди в катівнях гігантської в’язниці Росії. Буду добиватися анулювання російського паспорта, насильно мені нав’язаного окупаційною владою, – сказав Софяник.

Також Софяник уточнив, що жодного документа про заборону на виїзд йому не видали.

Такі дії окупаційної влади прокоментував голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Власне, це вже не перший випадок за останні тижні, який свідчить про те, що російська окупаційна влада наглухо «закупорила» в Криму його жителів, заборонила їм виїжджати на територію Херсонської області, – написав він у соцмережі.

Як стало відомо, сьогодні російські окупанти не випустили з тимчасово окупованого Криму на територію материкової…

Опубліковано Рефатом Чубаровим Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

QHA media повідомляло, що у лютому Олег Софяник заявив, що відправив президенту України Володимиру Зеленському заяву електронною поштою, де попросив допомогти йому залишити територію анексованого Криму. Натомість в Офісі президента заявили, що до них не надходило прохання про допомогу від Софяника.