Як виглядають з космосу нові військові об'єкти Росії в окупованому Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
08 Лютого 2021, 14:03
Хельга Полтавка
08 Лютого 2021, 14:03

У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів України фіксують нові російські військові об'єкти на території окупованого Криму.

Українські фахівці стверджують, що у порівнянні з 2014 роком Росія в Криму наростила свій військовий потенціал більш ніж удвічі, повідомляє УП.

Зазначено, що на одному з найсвіжіших знімків зафіксовано селище Новоозерне, де наприкінці 2020 року посеред степу з'явилася військова база.

Наццентр звертає увагу, що ще у 2018 році на цьому місці були занедбані корівники, а «вже у 2019 році й протягом 2020 року тут з'явилася велика військова частина».

У відомстві вважають, що це база зберігання на випадок війни.

Коли проводиться мобілізація, то людей треба чимось озброювати й це озброєння зберігається саме в такому місці: це сотні артилерійських систем, броньована техніка тощо, — повідомив начальник інформаційно-аналітичного центру відомства Сергій Янчевський.

Знімки свідчать, що недавно поруч з окупованою Керчю з'явилися впритул до траси «Таврида» нові радіолокаційні станції і щонайменше вісім ракетних комплексів С-400.

Окрім того, на околиці Євпаторії російські окупанти побудували величезну радіоантену діаметром близько 30 метрів.

І в Євпаторії, в колишньому українському космічному центрі, тепер незаконно базуються військово-космічні сили РФ.

Ще один об'єкт з'явився поблизу окупованого Севастополя. Починаючи з 2016 року на порожньому місці будувалася радіотехнічна станція з десятком супутникових антен, середній діаметр кожної з яких близько 5 метрів.

Нагадаємо, США не збираються пом'якшувати санкції щодо Росії, запроваджені після окупації Криму. Ця позиція незмінна у Сполучених Штатів та їхніх партнерів.

Як повідомляли «Кримські новини», з окупованого Криму Росія хоче зробити своєрідний офшор.