«Як боєздатність українських військових кораблів залежить від наявності там сантехніки?» — в МЗС Росії прокоментували крадіжку унітазів з повернутих катерів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Листопада 2019, 19:50
Асіф АлієвQHA
21 Листопада 2019, 19:50

У МЗС Росії заявили, що не розуміють, як крадіжка унітазів з захоплених рік тому українських військових кораблів, які Росія повернула Україні, може вплинути на їх боєздатність.

Про це заявила речниця російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова, передає УНІАН.

Image result for МИД РФ"

Я на такій високій ноті вам не відповім. Я одного не розумію: як боєздатність українських військових кораблів залежить від наявності там сантехніки?, – вирішила в такому тоні відреагувати Захарова.

Сьогодні екс-військовий прокурор України Анатолій Матіос опублікував документ, в якому вказано перелік пошкоджень і відсутності майна на українських військових кораблях, які через рік після їх захоплення російською ФСБ повернулися з анексованого Криму в Очаків Миколаївської області. Серед них радіоустаткування, кухонні плити та навіть унітази.

А звільнений з російського полону українські моряки Андрій Ейдер повідомив, що росіяни винесли з українських кораблів не тільки радіотехніку і унітази, а й особисті речі моряків, зокрема, ношену спідню білизну.