Яблуко від яблуні: в Італії судитимуть сина Азарова за відмивання хабара у розмірі 18 мільйонів доларів | QHA media
Цифри

Яблуко від яблуні: в Італії судитимуть сина Азарова за відмивання хабара у розмірі 18 мільйонів доларів

14 Січня 2020, 18:11
ФОТО: Facebook
Закрити

Прокуратура італійського міста Мілан просить притягнути до відповідальності сина збіглого прем’єра України Миколи Азарова Олексія за створення фіктивної фірми та відмивання грошей, які родина Азарових отримала як хабар від Андрія Клюєва за призначення його віце-прем’єром.

Про це повідомляє італійське видання unionesarda.it.

Обвинувачення наполягає, що він вимагав хабар у розмірі майже 18 мільйонів доларів.

Частина цих незаконних грошей, які надходили від кіпрської фірми Aspelta Trading Limited, згодом опинилися на рахунках австрійської фірми Garda Handels Und Beteiligungs Gmbh — керівником цієї фірми був австрійський посередник Фрідріх Бубла, який є довіреною особою родини Азарових.

Зазначається, що ці гроші згодом були «відмиті» за допомогою фіктивної італійської компанії, яка придбала дві розкішні вілли на Сардинії та в районі Гольфо-ді-Маринелла провінції Ольбія у 2012 і 2013 роках.

Як додає видання, ці вілли спочатку були арештовані слідчими, потім з них зняли арешт на запит австрійця Бубла, але зараз їх знову взяли під арешт.

QHA media повідомляло, що 13 грудня федеральна рада Швейцарії ще на рік продовжила термін дії «заморозки» активів колишнього президента України Віктора Януковича та осіб з його оточення.