«Я подам, я встигну» — ексмер Слов'янська Штепа хоче знову обійняти пост міського голови. ВІДЕО | QHA media
23 Січня 2020, 18:48

«Я подам, я встигну» — ексмер Слов'янська Штепа хоче знову обійняти пост міського голови. ВІДЕО

Закрити

Колишня мер Слов’янська Донецької області Неля Штепа, яку підозрюють у сепаратизмі, оголосила про намір балотуватися на виборах міського голови.

Фото: 24 канал

Про це вона сказала в ефірі місцевого телеканалу «С-плюс».

Ті, хто сподівається, що мене закриють і я не зможу подати свою кандидатуру на вибори міського голови, розслабтеся. Я подам, я встигну, ніхто мене не закриє, бо ця стаття неконституційна… Я не роблю ніяких протиправних дій: я не п’ю, не вживаю наркотики, веду моральний спосіб життя, — заявила вона в ефірі.

Неля Штепа була мером Слов’янська у 2010 – 2014 роках. Її заарештували 13 липня 2014 року. Штепі інкримінують посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель осіб і створення терористичної групи чи організації. 20 вересня 2017 року суд випустив Штепу з СІЗО під цілодобовий домашній арешт у Слов’янську, на неї надягли електронний браслет. З січня 2018 року, після закінчення терміну домашнього арешту, на Штепу не поширюється жодний запобіжний захід. Українські суди неодноразово подавали клопотання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді арешту.

Дивитись ще: