«Я не йду з політики» — Притула оголосив про вихід з партії «Голос»

Новини України та світу
Ірина Требунських
07 Червня 2021, 13:44
Ірина Требунських
07 Червня 2021, 13:44

Актор, продюсер, телеведучий Сергій Притула оголосив про свій вихід з партії «Голос», від якої у 2019 році балотувався до Верховної Ради, а у 2020 році — на посаду мера Києва.

В публікації на своїй сторінці у Facebook актор наголосив, що при цьому не полишає політику.

Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення, — написав він.

Притула зазначив, що керівництво партії не зреагувало на деяких депутатів, які голосували «у розріз з бажанням своїх виборців». Натомість, за словами шоумена, в партії почали «очищати ряди» від тих, хто критикував такі дії однопартійців.

«Це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими «функціонерами» мені не по дорозі. Про свої наступні плани у політичній царині я, в обов’язковому порядку, повідомлю на своїх офіційних ресурсах», — додав Притула.

Як повідомляють «Кримські новини», на пленарному засіданні ВР із заявою від двох фракцій виступив народний депутат партії «Голос» і співголова міжфракційного об’єднання «Кримська платформа» Рустем Умєров. У заяві йшлося про скасування вільної економічної зони «Крим» (ВЕЗК).