«Я наполягатиму на кримінальному переслідуванні таких людей». Аксьонов через коронавірус хоче посилити контроль за кримчанами з українськими паспортами | QHA media

«Я наполягатиму на кримінальному переслідуванні таких людей». Аксьонов через коронавірус хоче посилити контроль за кримчанами з українськими паспортами

20 Березня 2020, 11:10
Закрити

«Голова» Криму Сергій Аксьонов вимагає посилити моніторинг за кримчанами, які заїжджають на півострів через адмінкордон з Херсонською областю. Зокрема, він хоче, щоб кримчани інформували російських прикордонників про свої закордонні поїздки, які вони здійснили за українськими біометричними паспортами.

Про це він сказав на «нараді штабу з протидії поширення коронавирусної інфекції» 20 березня, передають «Крим.Реалії».

«Чиновники» на нараді відзначили, що багато хто з кримчан приховує свої закордонні поїздки, використовуючи українські біометричні паспорти.

Я прошу на кордоні (адмінкордон окупованого Криму з Херсонською областю — прим. ред.) розмістити інформацію зі зверненням до громадян про те, що ті, хто був по українському закордонному паспорту закордоном, вказати дані про те, що були там. Якщо за підсумком потім з’ясується, що хтось приховав, що був і привіз заразу до нас, я тоді буду наполягати на кримінальному переслідуванні таких людей. Шість годин треба просто почекати на кордоні результати тесту, — сказав Аксьонов.

QHA media повідомляло, що пасажиропотік між анексованим Кримом та Херсонською областю зменшився уп’ятеро від початку карантинних заходів.