Warrior Games — до збірної України відберуть 40 спортсменів

Новини України та світу
Ірина Требунських
12 Травня 2021, 18:38
Ірина Требунських
12 Травня 2021, 18:38

В Україні оголосили відбір до першої збірної України, яка візьме участь в «Іграх воїнів» (Warrior Games), які пройдуть в Орландо, США. Про це йдеться на офіційній сторінці української команди Warrior Games у Facebook.

Національний відбір до збірної у формі змагань розпочнеться в суботу, 15 травня. До збірної приймуть ветеранів та військовослужбовців, які отримали травми, поранення, захворювання у результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Через карантинні заходи безпосередньо на трибунах спортмайданчиків присутніми зможуть бути лише найближчі родичі та друзі учасників.

Та вболівати за українських ветеранів онлайн зможе кожен із будь-якого куточка світу! Субота, 15 травня, 10:00! Запускайте трансляцію та надихайтеся нашими воїнами та ветеранами, — закликають у повідомленні.

📢 Увага-увага! 🇺🇦 Графік змагань у рамках національного відбору до збірної Warrior Games: Team Ukraine на 14-16 травня!...

Posted by Warrior Games: Team Ukraine on Wednesday, May 12, 2021

Warrior Games — це адаптивні міжнародні мультиспортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль.

Як повідомляли «Кримські новини», цієї осені Україна вперше візьме участь у Warrior Games в Орландо, штат Флорида, США. Цього року змагання триватимуть з 12 по 22 вересня.