Вже десять кримчан вакцинувалися від COVID-19 на Херсонщині

Новини України та світу
Ірина Требунських
05 Липня 2021, 18:18
Ірина Требунських
05 Липня 2021, 18:18

Вже десять громадян України, які проживають в тимчасово окупованому Росією Криму, змогли отримати щеплення схваленими Європейською агенцією з лікарських засобів (EMA) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) вакцинами. Про це повідомив департамент охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації, передає «Радіо Свобода».

Наразі отримали щеплення десять громадян, які проживають на тимчасово окупованій території, з них сім осіб — в амбулаторії в Генічеську, один — в амбулаторії в селищі Каланчак, — йдеться у повідомленні.

Ще двоє людей отримали вакцинацію у Херсоні, а саме у міській лікарні імені Є.Є.Карабелеша та міськлікарні імені О.С.Лучанського.

Мешканці Криму, до якого окупанти везуть «вакцини від COVID-19» винятково російського виробництва і не пропускають офіційно зареєстровані вакцини, можуть отримати щеплення у сусідній Херсонській області.

Нагадаємо, що до Криму завозять три «вакцини» — винятково російського виробництва. Йдеться про речовини, ефективність чи хоча б безпечність яких не доведена, але держава-окупант називає їх «вакцинами від COVID-19» — «Спутнік V», «ЕпіВакКорона» та «КовіВак». 

«Кримські новини» повідомляли, що для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях і прямуватимуть задля вакцинації від COVID-19 на контрольовані урядом території України, скасували самоізоляцію та обсервацію.

Вже 8 червня дві людини з тимчасово окупованого Росією Криму отримали першу дозу вакцини від COVID-19 в амбулаторії Генічеська.