Визволеним з російського полону українцям виплатять по 100 тисяч гривень — Мінветеранів | QHA media
Цифри
24 Лютого 2020, 17:41

Визволеним з російського полону українцям виплатять по 100 тисяч гривень — Мінветеранів

Закрити

Визволені 29 грудня 2019 року з полону на Донбасі українці почнуть отримувати по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги вже з наступного тижня.

Про це заявили у пресслужбі Мінветеранів.

З наступного понеділка люди отримають на свої банківські рахунки по сто тисяч грошової допомоги, і ми нарешті закриємо це питання, — йдеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що 64 цивільних із 76 осіб, яких звільнили 29 грудня 2019 року, відправили в клінічну лікарню «Феофанія», де їм провели діагностику, надали психологічну підтримку та розписали кожному «дорожню карту» відновлення.

«Після того, як фахівці «Феофанії» відпрацювали свою частину роботи, ми перевели людей, які цього потребували, до інших закладів, переважно до шпиталів «Лісова поляна» та «Циблі». Станом на 21 лютого 2020 року лише в «Лісовій поляні» було проліковано та виписано 39 пацієнтів з 40-ка. У межах госпиталю було надано консультативний супровід та лікування фахівцями: терапевтами, неврологами, ортопедом та стоматологом-терапевтом», — заявили у Мінветеранів.

Також відзначається, що 14 звільнених попросили про подальший супровід — їм надали гуртожитки у Києві. А за допомогою громадських організацій забезпечили всім необхідним, зокрема, засобами гігієни, продовольством.

Звільнені полонені отримають по сто тисяч гривень матеріальної допомоги вже за тижденьМайже 2 місяці Мінветеранів ледь…

Опубліковано Мінветеранів Понеділок, 24 лютого 2020 р.

29 грудня 2019 року на КПВВ «Майорське» в Донецькій області відбувся обмін утримуваними особами між Києвом та «владою» фейкових «ДНР» і «ЛНР». Україні передали 76 громадян, які роками утримувалися російськими окупаційними «адміністраціями» в ОРДЛО, у свою чергу українська влада видала бойовикам 127 осіб. 14 осіб відмовилися повертатися на територію окупованого Донбасу.