«Всупереч санкціям ЄС» — у Німеччині заарештували підозрюванного у поставках військового обладнання Росії | QHA media
13 Лютого 2020, 13:57

«Всупереч санкціям ЄС» — у Німеччині заарештували підозрюванного у поставках військового обладнання Росії

Закрити

Генпрокуратура Німеччини у середу, 12 лютого, видала ордер на арешт німця, якого підозрюють у порушенні ембарго на поставки військового устаткування і обладнання подвійного призначення до Росії.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Підозрюваного, якого називають Александром С., співробітники митного управління кримінальної поліції арештували у вівторок у місті Аугсбург. Слідчі обшукали його квартиру та приміщення компанії, керівником якої він є.

Вважається, що німецький громадянин всупереч санкціям ЄС доставляв верстати кінцевому військовому споживачу в Росії. Аби приховати, кому вони призначені, Александр С. вів справи через різних підставних покупців і приховував призначення товару, — йдеться у матеріалі.

У період з січня 2016 по січень 2018 року він здійснив сім незаконних поставок загальною сумою приблизно на 8 млн євро.

Усі поставлені верстати призначені для використання у військових цілях та включені у перелік ЄС товарів подвійного призначення, заборонених для експорту в РФ.

ФОТО: StN.de

У 2014 році Євросоюз схвалив так звані секторальні санкції щодо Росії, щоб змусити Москву змінити політику щодо України. ЄС ввів ембарго на торгівлю зброєю з РФ і обмежив експорт товарів подвійного призначення.

Дивитись ще: