Впливове американське видання Time оголосило «людину року». Звання отримала група журналістів — борців за правду | QHA media
11 Грудня 2018, 18:05

Впливове американське видання Time оголосило «людину року». Звання отримала група журналістів — борців за правду

Закрити

Журнал Time сьогодні, 11 грудня, оголосив «людиною року» журналістів і охрестив їх «стражами» (The Guardians).

Зокрема, таким «стражами» названі убитий в саудівському консульстві у Стамбулі кореспондент The Washington Post Джамаль Хашоггі, редакція американського видання The Capital Gazette, де у результаті нападу в червні 2018 року загинули п’ять осіб, опозиційна філіппінська журналістка Марія Ресса, кореспонденти Reuters Ва Лоун і Джо Соу У, яких у М’янмі засудили до семи років ув’язнення.

Також у своєму матеріалі Time згадав і про російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка, який зараз живе в Україні.

Нагадаємо, увечері 29 травня 2018 року за оперативною інформацією поліції Києва стало відомо про загибель Бабченка. Але вже 30 травня з’явилася інформація про те, що журналіст живий і з ним все гаразд, а саме вбивство інсценували.

У той же час українськими правоохоронцями був затриманий громадянин України Борис Герман, якого, за даними СБУ, завербували спецслужби Росії для організації вбивства Бабченка. У підсумку, Герман визнав свою провину в суді.

Дивитись ще: