«Впевнений у власних силах» — український борець Теміров про Олімпіаду

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
27 Липня 2021, 17:
Тетяна Нікішина
27 Липня 2021, 17:

Кримський татарин Ленур Теміров, який боротиметься за честь України на Олімпійських Іграх у Токіо, проходить підготовку до перших поєдинків.

Теміров — борець греко-римського стилю, до столиці Японії прибув 26 липня. Журналіст «Кримських новин» зв’язався зі спортсменом. Теміров каже, що зараз підводиться до змагань і налаштовується на першу сутичку.

Зараз в мене іде процес акліматизації. Вже зробили перші тренування. Впевнений у власних силах. Працюватимемо на результат, — розповідає борець.

Поруч із Теміровим постійно перебуває його особистий тренер Ісмет Салієв. Каже, що український борець підготувався до змагань дуже добре.

До цієї Олімпіади ми підійшли дуже серйозно. Проаналізували помилки минулих світових змагань, і в Токіо ми побачимо більш досконалого спортсмена. Досвід минулих континентальних і світових стартів зіграв дуже корисну роль, — повідомляє Салієв.

Олімпійська збірна України з греко-римської боротьби вирушила у Токіо наприкінці липня. З цього виду спорту Україну представлятимуть Ленур Теміров у ваговій категорії 60 кілограм, Парвіз Насібов — 67 кг і Жан Беленюк — 87 кг.

Як повідомляли «Кримські новини», українська тенісистка Еліна Світоліна здобула другу перемогу в одиночному розряді на Олімпіаді-2020 в Токіо. «Перша ракетка» України обіграла Айлу Томлянович з Австралії.