Водосховища в Криму залишаються у «мертвому об’ємі»

Новини України та світу
Ірина Требунських
25 Березня 2021, 18:04
Загорське водосховище
Ірина Требунських
25 Березня 2021, 18:04

Окупаційне «міністерство житлово-комунального господарства» опублікувало на своєму сайті статистику наповнення водосховищ в Криму.

У ній зазначається, що на рівні «мертвого об’єму» залишається Сімферопольське і Загірське водосховища. Наближається до критичної позначки об’єм води у Балановському, Тайганському і Старокримському водосховищах.

Примітно, що місяць тому, 26 лютого, це ж «міністерство» опублікувало стан водосховищ Криму на той час. При цьому різниці між сьогоднішніми показниками та інфографікою минулого місяця немає.

Мертвий об'єм — це постійна частина повного об'єму водосховища, що у нормальних умовах експлуатації не спрацьовується й у регулюванні стоку не бере участі.

Нагадаємо, окупанти заявляли, що начебто знизили забір води з сімферопольських водосховищ до 32-33 тисяч кубометрів води на добу.

«Кримські новини» повідомляли, що в одному з прокремлівських ток-шоу на російському каналі «Росія 1» обговорювали ідею, що нібито РФ «має право забрати воду» для Криму в будь-якої країни.