Водопостачання в Криму — ремонти і гаряча вода

Новини України та світу
Ірина Требунських
01 Травня 2021, 13:37
Ірина Требунських
01 Травня 2021, 13:37

Сьогодні, 1 травня, мешканці Алушти та Керчі, а також в селі Долинка Перекопського району обмежили подачу води. Як заявляє окупаційне підприємство «Вода Криму», це пов’язано начебто із ремонтними роботами.

Так, відключення води у селі Долинка передбачається з 9:00 до 17:00, у Керчі — з 8:30 до 21:00. В Алушті вечірня подача води буде продовжена до з 19:00 до 23:00.

Також керівництво «Води Криму» з так званим «главою» Криму Сергієм Аксьоновим обговорили проблему водопостачання населених пунктів Великої Ялти. Після цього Аксьонов проінформував, що вода буде подаватися цілодобово, але на час високого туристичного сезону — тобто з 1 липня до 1 жовтня. Відсьогодні до липня воду мешканці тимчасово окупованої Ялти отримуватимуть щодня з 6:00 до 00:00.

З жовтня повертаємося в графік 3 на 3, тобто три години вранці і три години ввечері, — написав окупант у Facebook.

В коментарях кримчани обурювалися — «казки можна писати».

Попередньо Аксьонов повідомляв, що в Сімферополі відсьогодні, 1 травня, відновлять централізовану подачу гарячої води. Цікаво, що «глава» Криму при цьому написав, що вдалося накопичити в водосховищах міста Сімферополя достатній обсяг води «завдяки дорученню президента Росії Володимира Путіна». Таку заяву мешканці тимчасово окупованого Росією Криму  висміяли в коментарях. «А я-то, наївний, думав, що це заслуга Всевишнього», — написав чоловік під ніком «Василій Чумаков».

Нагадаємо, плани окупантів з будівництва опріснювальних станцій в окупованій Ялті зіштовхнулися з «юридичними» проблемами — з'ясувалось, що опріснення води в Криму поза законом, законодавство Росії не дозволяє поставки такої води.

Як повідомляли «Кримські новини», держава-окупант Росія витратить 3,3 мільярда рублів на водопостачання у Севастополі і Сімферопольському районі.